اهمیت طراحی اسم

چرا طراحی اسم مهم است ؟

اهمیت طراحی اسموقتی شخصی از وب سایت شما بازدید می کند ، به گرافیک اهمیتی نمی دهد ، فقط به محتوای متنی می پردازد. دلیل این امر  این است که ، متون منابع اصلی اطلاعات هستند. بنابراین در هنگام ایجاد محتوا برای وب سایت خود باید مراقب تعادل گرافیک و متن باشید. اینجاست که اهمیت طراحی اسم در وبسایت مشخص می شود .طراحی اسم تمام تنظیمات متن را در هنگام  ایجاد محتوای قدرتمند انجام می دهد.  این ظاهری  جذاب را فراهم می کند و ارزش زیبایی شناسی محتوای شما را حفظ می کند.  این نقشی اساسی در تنظیم کلی طراحی سایت شما ایفا می کند و تجربه کاربری عالی را تضمین می کند.طراحی اسم ، هنری است برای تنظیم کلیه محتویات وب سایت شما ، اگر شما یک طراح وب هستید ، پس باید طراحی اسم برای شما اولویت داشته باشد. 

در اینجا ۸ دلیل وجود دارد که چرا طراحی اسم مهم است .

۱ . طراحی اسم یک وسیله ارتباطی است.

یک وب سایت ممکن است مربوط به تجارت ، هنر یا یک کالای خاص باشد.  وقتی به یک وب سایت مراجعه می کنید ، می توانید به راحتی تعیین کنید که چه نوع اطلاعاتی را ارائه می دهد.  این به دلیل استفاده از طراحی اسم  می باشد . ترتیب مطالب ، رنگ ها و فونت های مورد استفاده و سایر جزئیات ، راهی برای برقراری ارتباط بین بازدید کننده و صاحب وب سایت فراهم می کند.

۲.طراحی اسم باعث جذب خوانندگان می شود .

رویکرد اصلی استفاده از طراحی اسم انتخاب قلم درست است.  قلم باید تا حد امکان مناسب باشد.  نباید خیلی کوچک و خرد باشد.  استفاده از قلم هایی که خواندن آنها آسان است برای ارائه مهم است.قلم ها به متن شما ارزش می بخشند.  این به خوانندگان  کمک می کند تا به درک اطلاعات از متن برسند.  انتخاب صحیح رنگ ، فونت و اندازه متن می تواند برای جذب مخاطب هدف شما بسیار حیاتی باشد.

۳.طراحی اسم توجه مخاطب را به خود جلب می کند.

جذب خوانندگان با استفاده از طراحی اسم آسان است اما جلب توجه آنها به خلاقیت بیشتری نیاز دارد.  شما می توانید با برجسته کردن متن هایی که فریبنده هستند ، باعث ایجاد علاقه به محتوا شوید . هر محتوا ممکن است حاوی متنی باشد.  در صورت استفاده موثر از طراحی اسم می تواند باعث جذابیت متن ها  شوید.  رویکرد صحیح ممکن است شامل استفاده برخی از گرافیک های جذاب باشد.

۴. طراحی اسم احساس خاصی را منتقل می کند .

یک محتوا ممکن است تبلیغ یک بازی رایانه ای باشد.  این ممکن است شامل برخی از ویژگی های هیجان انگیز بازی باشد.  در چنین شرایطی ، شما باید محتوا را سرگرم کننده ، بازیگوش و پر زرق و برق طراحی کنید. اگر محتوای شما شامل متن های جدی باشد ، باید قلم هایی را انتخاب کنید که ساده و حرفه ای باشند.  انتخاب چنین تایپی نحوه درک محتوا را تعیین می کند.

۵.طراحی اسم سلسله مراتب اطلاعاتی را ایجاد می کند .

سلسله مراتب اطلاعات به معنی طبقه بندی متن های درون یک محتوا با توجه به اهمیت آنها است.  می توانید از انواع و اندازه های مختلف قلم برای متمایز کردن متن های مهم تر استفاده کنید.می توانید موضوعات اصلی را با استفاده از اندازه فونت های بزرگتر برجسته کنید.این به مخاطب کمک می کند تا به راحتی اطلاعاتی ، را که باید بیشتر به آنها توجه کند را  مشخص کند .

۶.طراحی اسم به ایجاد هماهنگی کمک می کند .

اگر یک طراحی اسم انجام کنید و در تمام ارائه خود همان الگو را تکرار کنید ، آنگاه یک هارمونی ایجاد می شود . هارمونی ویژگی برجسته ای در طراحی ، طراحی اسم است . طراحی هارمونیک جلوه هنری را به وب سایت شما می دهد.  استفاده از همان فونت برای مطالب مشابه ، استمرار را فراهم می کند.  تراز قلم ها با نسبت صحیح ارائه شما را سامان می دهد .

۷. طراحی اسم نشان دهنده حرفه ای بودن می باشد .

افزودن صحیح طراحی اسم  در یک پروژه طراحی نشان دهنده حرفه ای بودن است.  استفاده مناسب از فونت متن و اندازه باعث جلب اعتماد مشتریان می شود.  اگر وب سایت شما مبتنی بر تجارت باشد ، این امر به بازاریابی محصول شما می افزاید.رویکرد حرفه ای طراحی شامل طراحی اسم در هسته آن است. طراحی اسم اهمیت محتوا را ارائه می دهد و مشتری نسبت به اطلاعاتی که به دست می آورد احساس امنیت می کند.

۸.طراحی اسم شناخت را ایجاد می کند .

اگر از الگوی استفاده از فونت ها پیروی کنید و سایت خود را با یک روند ارائه دهید ، ارزش بسیار خوبی به برند شرکت شما می بخشد.  مخاطب همیشه قلم هایی را که در ارائه تصاویر استفاده می کنید ، به خاطر می آورد. طراحی اسم شرکت شما را متخصص می کند و به عنوان یک شناساگر برای بینندگان کار می کند.  با کمک طراحی اسم هر یک از مطالب شما حضور شرکت شما را یاداور می شود.

 

 

منبع : engadget

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *